Софія Федина: Коли українцям роблять боляче, вони стають нацією воїнів

Українська державність сьогодні, як і 100 років тому, стоїть перед викликами історичної ваги, і від кожного з нас залежить майбутнє країни, – про це під час зустрічі із прихильниками «Європейської Солідарності» у Кам’янці-Подільському заявила волонтерка, кандидат у народні депутати Софія Федина.   

«Щодня я отримую дзвінки з передової від моїх хлопців, якими я опікуюся вже близько 5 років. Вони кажуть: ми там втримали оборону, а ви там у Києві, у Львові, у Хмельницькому тримаєте? Хлопці дали нам шанс на життя, цих 5 років вони дали нам аванс.

Сьогодні час дати бій провокаторам. Дати бій за те, щоб була Україна, а в Україні був український народ», – переконана Софія Федина.

Вона підкреслила, що сьогодні реваншисти хочуть знищити всі здобутки останніх 5 років і ліквідувати незалежність України як таку.

«Давайте будемо чесні: бій буде важкий. Багато хто  буде намагатися згорнути все, за що ми воювали 5 років. Але коли ми воювали 100 років тому – нас було мало і в нас не було держави. Коли ми воювали в часи Другої світової – нас було мало і в нас не було своєї держави. А сьогодні у нас держава є. Це найдовший період української державності за всі часи. І нас сьогодні багато. Ми сильні – і ми обов’язково переможемо», – наголосила Софія Федина.