Віталій Гайдукевич: агресору довіряти не можна, бо він спочатку розстрілює українських лідерів, а потім починає кривавий терор проти усього народу

Російська Федерація неодноразово доводила свою агресивну сутність по відношенню до нашого народу, і зробить це знову, якщо українці повірять в обіцянки «домовитися з Кремлем», – про це заявив відомий журналіст, громадський активіст, член політради партії «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич під час виступу перед прихильниками партії у Кам’янці-Подільському.  

«Коли домовляєшся з агресором, то спочатку агресор розстрілює українських старшин. Потім на еміграцію подаються ті, хто не витримав. Потім починається терор, а потім голод», – нагадав Віталій Гайдукевич зовсім недалеку історію України.

«Стільки людей, скільки заховали ми, стільки, скільки не народилося талантів в Україні, – такого не було ніде в світі! І ця трагедія сталася саме тому, що в один момент 100 років тому українці не зробили правильний вибір», – наголосив Гайдукевич.

«Росія вміє повторювати терор проти нас. Якщо ми цього не хочемо – ми не маємо повторювати помилок історії», – переконаний Віталій Гайдукевич.