Ірина Геращенко: Закликаю колег не ходити на канали «NewsOne» і 112

Перший заступник голови Верховної Ради, Кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко під час Погоджувальної Ради звернулась до політиків із закликом оголосити бойкот телеканалам «NewsOne» і 112, які входять в умовний інформаційний холдинг Медведчука – у відповідь на заяву «NewsOne» провести телемост з російським телеканалом «Росія24».

«Я щаслива, що знаходжуся в «чорних списках» цих телеканалів і жодного разу не отримувала від них запрошення на ефіри. Вважаю це знаком якості… А тут сидять ті, хто розповідає досі про Порошенка, а самі весь минулий тиждень провели в ефірі цих телеканалів – лідери і лідерки деяких фракцій, які не вилазять з цих каналів. І нам тут розповідають, як нам треба жити», – наголосила вона.

Звертаючись до політиків, народний депутат зауважила: «Доведіть не словом, а ділом те, що для вас щось означають цінності. Не ходіть на ці телеканали».

Також політик акцентувала, що окрім бойкоту цих телеканалів, має бути чітка реакція тих служб, які за це відповідають.

«Сьогодні має бути рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Вони не мають права знову займати імпотентну позицію… Хочу нагадати, що після минулого тижня, коли тут ми підняли питання про невидачу Нацрадою ліцензії радіостанції «Армія ФМ» – така ліцензія було отримана. Це означає, що Нацрада іноді слухає позицію Верховної Ради», – резюмувала Ірина Геращенко.