Олександр Бригинець: скасування параду на День Незалежності України – це крок до пониження статусу і цінності української армії

Ініціатива не проводити воєнний парад на  День Незалежності України, а зекономлені кошти перерахувати військовим – це обмін гідності на гроші. Про це в коментарі журналістам зазначив народний депутат України, кандидат від партії «Європейська Солідарність» Олександр Бригинець. 

«Обмінювати гідність на гроші – це дуже прагматично. І нинішня влада, яка видає з себе прагматичну,  сама так і зробила, скасувавши воєнний парад на День Незалежності… Радив би  Зеленському, перш ніж робити такий крок, запитати у військових, що для них важливіше  в цей день – святковий парад чи гроші», – наголосив політик.

«Переконаний, що для військових на фронті, для українських героїв, які захищали і захищають нашу свободу і незалежність, ця подія цінніша і важливіша, ніж разові грошові виплати», – додав народний депутат.    

При цьому Олександр Бригинець зауважив: «Я не зовсім собі уявляю, як воєнний парад може приймати Головнокомандувач, який зневажливо ставиться до армії і який не визнає її успіхів».

«Скасування воєнного параду на День Незалежності – це крок, який веде до пониження статусу і цінності української армії», – наголосив народний депутат.