Петро Порошенко на Закарпатті: Команда «Європейської Солідарності» не дозволить завдати удару в спину українській армії

Команда «Європейської Солідарності», у складі якої професійні військові, добровольці та волонтери, в новому парламенті захищатиме українську армію і точно не дозволить прокремлівській п’ятій колоні завдати удару у спину нашим військовим. Про це п’ятий президент України, лідер партії заявив під час зустрічі з ветеранами АТО у Мукачево.

«Є речі, які мені зараз не подобаються. Скасували парад. Кому він заважав? Хочуть на сто тисяч скоротити армію – хіба ми дозволимо їм це зробити під час війни? Хочуть заборонити армії стріляти у відповідь – це означає перетворити наших воїнів у полонених, які будуть на лінії фронту. Це називається реванш», – наголосив Порошенко.

«Єдиний вихід – 21 липня голосувати за наш «парламентський спецназ», партію «Європейська Солідарність». І коли в парламенті будуть Михайло Забродський, Олексій Петров, Андрій Карпов «Полтава», Яна Зінкевич, яка заснувала «Госпітальєри» та інші добровольці, ветерани і волонтери – я впевнений, що ми нікому не дозволимо завдати армії удар у спину», – наголосив Петро Порошенко.

Він подякував бійцям за мужність і справжній патріотизм. «Ми з вами, вашими зусиллями зберегли Україну. І сьогодні ми разом маємо боронити Україну. Ми маємо реформувати Україну, захистити її, зберегти державу. Зберегти армію, бо армія зараз знаходиться під величезним тиском. У 2014 році хлопці, які були мобілізовані, на фронті отримували 600 гривень – це було неправильно. Ми зробили все від нас залежне, і тепер вони отримують 29 тисяч гривень на лінії фронту – і це правильний вибір держави, яка себе шанує і поважає», – підкреслив Петро Порошенко.

Лідер партії «Європейська Солідарність» також зателефонував ветеранові АТО, прикордоннику, учаснику «Ігор нескорених» Рустаму Росулу і передав йому вітання від побратимів і Марини Порошенко. «Я хочу сказати, що ми тебе дуже шануємо, міцно тиснемо руку і щоб усе в тебе було гаразд. Велика подяка за те, що ти робиш для України!», – сказав Порошенко.