Суд відкрив провадження за позовом «Європейської Солідарності» до Харківської міськради через незаконне повернення проспекту імені Жукова

Харківський окружний адміністративний суд прийняв до розгляду позовну заяву територіальної організації партії «Європейська Солідарність» про визнання незаконним рішення Харківської міської ради, яким проспекту імені правозахисника Григоренка повернули ім’я маршала Жукова.

Суд також ухвалив відкрити провадження в адміністративній справ за позовом партійної організації. Про це повідомляє прес-служба партії «Європейська Солідарність».

Як відомо, 1 липня Харківська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» подала позов до Харківського окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування рішення  міської ради, яка повернула проспектові імені українського правозахисника Петра Григоренка ім’я радянського маршала Жукова.

«Європейська Солідарність» у своєму позові наголошує, що міська рада Харкова порушила закон України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».