Труба зізнався у «зливі» Портнову інформації з ДБР

Активісти партії «Європейська Солідарність» пікетували Державне бюро розслідувань з вимогою припинити ганебне і політично мотивоване переслідування волонтерів та добровольців на догоду проросійських і реваншистських сил. Про це повідомляє прес-служба партії.

Вимоги активістів директору ДБР Романові Трубі передали народні депутати Верховної Ради Микола Величкович та Тетяна Чорновол, а також військовий волонтер Олексій Петров та блогер Сергій Місюра.

За кілька годин після розмови Роман Труба особисто оприлюднив офіційну заяву щодо акції «Європейської Солідарності». В ній він підтвердив підозри, що з очолюваного ним відомства стаються витоки інформації.

Зокрема, Труба повідомив: «Під час досудового розслідування відбувся витік інформації – це неприпустимо для будь-якого правоохоронного органу, а тим паче для новоствореного. За цим фактом розпочато службову перевірку».

Прикро, що директор ДБР не став конкретизувати, кому і хто «зливає» інформацію з його відомства. Бо для цього, як кажуть, є свої причини. Адже у ЗМІ неодноразово повідомляли про те, що першим оприлюднює конфіденційні дані із Держбюро розслідувань соратник Януковича, ексзаступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов. А самого Романа Трубу називають серед тих, хто на постійній основі контактує з вказаною особою.

Тому «Європейська Солідарність» хоче запитати у директора ДБР: проти кого конкретно розпочата службова перевірка щодо витоку інформації з його відомства? І чи викликали на допит Андрія Портнова, який має свого «крота» у ДБР? Адже саме він і оприлюднює «злиту» інформацію.

Крім того, партія «Європейська Солідарність» заявляє, що і надалі пікетуватиме будівлю ДБР з метою люстрації директора Романа Труби, який через політичну заангажованість скомпрометував себе на посаді і своїми діями загрожує національній безпеці країни.