Михайло Забродський: місце Збройних сил України лише в одному строю з арміями країн НАТО

Кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності», командувач Десантно-штурмових військ, Герой України Михайло Забродський погодився балотуватися у Верховну Раду від політсили Петра Порошенка, тому що поділяє євроатлантичну політику, яку вів і веде п’ятий Президент України. Про це генерал-лейтенант розповів в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Новинарня».

За його словами, «навесні 2014 року ми всі зробили вибір – наше місце лише в родині європейських народів, в одному строю зі збройними силами і арміями НАТО». І цей вибір потрібно відстояти усіма можливими способами, переконаний Михайло Забродський.

Командувач ДШВ вважає, що сьогодні країна опинилася перед загрозою реваншу тих сил, «які свого часу зробили все, щоб Україна залишалася під протекторатом РФ».

«Повернення одіозних політиків, і гучні заяви, і навіть гучні звинувачення, які негайно беруться до розгляду відповідними органами, все це елементи одного плану: спочатку інформаційна атака, потім повернення, потім можливі судові позови, а потім дивишся – він уже в Раді, а ще трохи – в уряді. Тоді вже не буде потрібно ні лінії зіткнення, ні Збройних сил для утримання держави. Це класичний прийом гібридної війни. Не всі питання вирішуються на полі бою та зі зброєю в руках. Багато питань можна вирішити в зовсім інших місцях», – зазначив Михайло Забродський.

«Ціна, яку заплатила наша країна з 2014 року за всі прагнення, досягнення і навіть за прорахунки, дуже висока. Ми вже заплатили життям і здоров’ям тисяч найкращих синів і доньок України. І дозволити в угоду чиїмось політичним амбіціям або черговим віянням змінити курс – це означає перш за все зрадити їхню пам’ять», – наголосив кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності».