Андрій Парубій: 21 липня відбудеться великий бій за Україну

Верховна Рада наступного скликання – це наш головний Майдан, переконаний представник команди «Європейська Солідарність», Голова Верховної Ради Андрій Парубій. Сили проросійського реваншу планують знищити усі напрацювання останніх п’яти років. Єдина партія, яка проходить до парламенту та буде захищати національну ідентичність української держави та вести державу в Європейський Союз та НАТО це Партія «Європейська Солідарність», – про це Андрій Парубій заявив на зустрічі з прихильниками у місті Буськ на Львівщині.  

«Через кілька днів вибори, і у нас є тільки один вибір – це «Європейська Солідарність». 21 липня від вас буде залежати – якою буде Верховна Рада України, чи хтось зможе зупинити  проросійський реванш.

Від голосу кожного громадянина буде залежати, якою буде Україна завтра. Це буде великий бій за Україну. У парламент гарантовано проходить антиукраїнська банда, яка неприховано говорить про своє завдання скасувати закон про  українську мову, скасувати українську церкву, скасувати декомунізацію. Це «п’ята колона» Кремля,  і тільки команда «Європейської Солідарності» здатна на рішучу відсіч реваншистам», – заявив Андрій Парубій.