Андрій Парубій: Ми будемо консолідувати депутатів у новому парламенті задля вступу України в НАТО та ЄС

Тільки команда парії «Європейська Солідарність» зможе привести Україну в НАТО, що гарантує захист та безпеку усіх громадян від російського агресора. У списку партії «Європейська Солідарність» представлені люди, які завжди працювали над поверненням України в європейську родину.

Команда Петра Порошенка добилися того, що вже на початку 2020 року Саміт Україна-НАТО буде проходити в Києві. Зараз, головне завдання команди «Європейської Солідарності» у парламенті – не дати силам реваншу змінити зовнішньополітичний курс країни. Про це представник команди «Європейської Солідарності», Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив на зустрічі з виборцями у Львові.

«Проведення Саміту «Україна – НАТО» в Києві є знаковою подією. Вперше такий захід проводиться в країні, яка не є членом Альянсу. Це означає, що Україна має шанс дуже швидко отримати План по досягненню членства в Альянсі, а потім стати повноправним членом НАТО. Це наше зобов’язання і ключова наша програмна вимога», – заявив Андрій Парубій.

За словами спікера, серед першочергових завдань партії «Європейська Солідарність» в парламенті – добитися європейського рівня добробуту та соціального захисту для громадян України. «Головним завданням «Європейської Солідарності» є привести Україну в ЄС. Заради цієї мети ми будемо об’єднувати усіх депутатів – позафракційних, мажоритарників в одну потужну силу, бо ніхто крім нашої команди не зможе цього зробити. Ми вже показали, що можемо робити з неможливого можливе», – наголосив Андрій Парубій.