Петро Порошенко: Конституційний суд не дав скасувати закон про декомунізацію завдяки активній позиції «Європейської Солідарності»

Конституційний суд України ухвалив рішення, в якому визнає закон про декомунізації таким, що повністю відповідає засадам Основного Закону. Цьому сприяла потужна діяльність команди «Європейської Солідарності», яка захищала декомунізацію від спроби її скасувати та не дозволила реваншистам втілити свій задум. Про це заявив лідер партії Петро Порошенко під час виступу перед громадою міста Золочів на Львівщині.

«Сьогодні, 16 липня Конституційний суд прийняв рішення про те, що закон про декомунізацію є конституційним. Ми його захистили. Це наша перемога, яка доводить, що команда «Європейської Солідарності» здатна перемагати за будь-яких умов. Ми діємо як «парламентський спецназ», – наголосив Петро Порошенко.

Це не перша важлива перемога над реваншистами, яку представники «Європейської Солідарності» здобули за останні два місяці після президентських виборів.

«Навіть після виборів, коли до влади прийшли інші, і коли вони хотіли зупинити через Конституційний суд закон про люстрацію – ми прийшли і дали бій, їм нічого не вдалося. Коли вони хотіли через Окружний суд зупинити реєстрацію нашої церкви – ми дали бій і суд повернув позов», – нагадав лідер партії Петро Порошенко.

Щоб і в майбутньому парламенті ефективно протистояти п’ятій колоні, яка стає дедалі агресивнішою та нахабнішою, демократичний проукраїнський табір має об’єднати якнайбільше депутатів. Для цього вкрай важливо не розпорошувати голоси, а віддати їх за команду, яка вже довела здатність перемагати і захищати національні інтереси України в будь-яких умовах.

«Інших демократичних партій більше десятка, в середньому вони набирають 1 – 1,5 %. Для того, щоб потрапити до парламенту, потрібно 5%. Жодна з них не долає бар’єр. Голоси, які вони заберуть у демократичного табору, будуть змарновані – вони підуть на користь п’ятої колони. Єдиною політичною силою, яка входить в трійку лідерів – це «Європейська Солідарність». Кожен ваш голос за нашу політичну силу потрапить в десятку, кожен голос буде збережений та дозволить збільшити кількість проукраїнського парламентського спецназу «Європейської Солідарності», – наголосив Петро Порошенко.