Петро Порошенко у Страсбурзі: в новому Європарламенті створено потужне проукраїнське лобі, і сьогодні перемогла Україна

Результати голосування за Резолюцію щодо політичних в’язнів Кремля свідчать про те, що у Європарламенті створене потужне проукраїнське лобі. Про це лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко повідомив під час прямого включення зі Страсбурга.

«Це – символічне голосування. Ця резолюція показує: в новому Європейському парламенті створено потужне проукраїнське лобі. Створена велика кількість друзів України. Надзвичайно важливо, що в цій резолюції, на відміну від Парламентської асамблеї Ради Європи, міститься абсолютно чіткий меседж: санкції проти Російської Федерації мають бути збережені, аж допоки Росія не виконає всі умови Мінських домовленостей, не виведе свої війська з території України, не виведе незаконні озброєння, не роззброїть незаконні військові формування і не віддасть під контроль України, або миротворців, неконтрольовану ділянку україно-російського кордону.

Більше того, якщо це не буде зроблено, Європейський парламент радить розглянути додаткові санкції, включно з санкціями обмеження доступу до фінансових ресурсів як юридичних, так і фізичних осіб».

Петро Порошенко наголосив, що резолюція Європарламенту – це безперечна перемога України. «Я вас вітаю з черговою дипломатичною перемогою нашої держави. Це не перемога Порошенка, це не тільки перемога «Європейської Солідарності». Ми працюємо на державу – це перемога України», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».