Петро Порошенко у Страсбурзі: «Європейська Солідарність» даватиме відсіч «п’ятій колоні» Кремля і тут, і в новому парламенті, де зараз проходить лінія фронту за Україну

Переважна більшість українців підтримує вступ нашої держави до Євросоюзу і НАТО, і цю позицію потрібно захищати перед загрозою російського реваншу як на міжнародній арені, так і всередині новообраного українського парламенту. Про це лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив під час прямого включення зі Страсбургу.   

«Лінія розмежування ділить не Україну. Україна єдина, бо 70% українців підтримують позицію, з якою чітко виступає «Європейська Солідарність» – це рух до ЄС. Понад 58% українців підтримує рух до НАТО. А лінія фронту проходить всередині парламенту.

Путін, отримавши поразку в просуванні своїх збройних сил на фронті, де героїчні українські воїни зупинили агресора, сподівається зараз протиснутися в будинок на Грушевського, будинок Верховної Ради. І там він має отримати відсіч, там на сьогоднішній день ми маємо об’єднатися для того, щоб сказати рішуче «ні!» спробам п’ятої колони Путіна: блокам Медведчука, Мураєва у Верховній Раді України», – зазначив Петро Порошенко.

«Окремим українським політикам, які у переддень виборів намагаються сваритися між собою, треба взяти приклад з депутатів Європарламенту – об’єднатися і спільно давати відсіч країні-агресору, спробам Росії сьогодні захопити Європу, захопити Україну. «Європейська Солідарність» стоїть саме на цих принципових позиціях», – наголосив лідер партії.