Петро Порошенко: «Європейська Солідарність» – єдина політична сила, яка має стратегію руху України в Європу

Команда «Європейської Солідарності» має найкращий список, де унікально поєднані 70% людей, які ніколи не були при владі з 30% найбільш досвідчених проукраїнських політиків. «Європейська Солідарність» – єдина політична сила, яка має стратегію євроатлантичної інтеграції з чітко зафіксованими часовими рамками. Про це лідер партії Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу СТБ.

«В нашій команді є абсолютно чіткі професіонали, які точно рухають країну вперед і знають, що зробити сьогодні, що зробити завтра, що зробити в 2023 році. Якщо порівняти, ми як GPS навігатор – ми точно знаємо куди їхати, і знаємо як обійти перешкоди. Серед всіх учасників політичних змагань  ми маємо найкращу команду і підтвердженням цього є те, що 70% нашого списку – це люди, які ніколи не балотувалися в парламент. Але це такі люди, як Михайло Забродський, який є командувачем десантно-штурмових військ, легендарним комбригом 95-ки, Героєм України. Яна Зінкевич, яка 18-тирічною пішла на фронт і створила батальйон «Госпітальєри», врятувала життя сотням українських воїнів, і сьогодні, після важкої травми, не кидає фронт. Ахтем Чийгоз, який вивів на протести проти російської окупації в кінці лютого на початку березня 2014 року людей і після того був запроторений за грани. І після відмовився здати Україну і одразу вийти на свободу. Він приклад, як треба любити і боротися за Україну. Плеяда наших волонтерів, блогерів і багато-багато інших. Для мене велика гордість бути на чолі такої команди», – заявив Голова партії Петро Порошенко.

Важливо, що команда «Європейської Солідарності» вже після президентських виборів неодноразово доводила здатність протистояти проросійському реваншу.

«Ми створили абсолютно надійний фундамент державності, який дозволяє сьогодні, з захистом національних інтересів України, чітко розрахований план, який дозволяє нам не просто зберегти державу, а рухатися вперед до Європи. Нашими рішучими кроками ми даємо відсіч. Два дні тому було Конституційним судом визнано конституційним рішення по декомунізації. Нам вдалося перенести рішення по люстрації, яке просто відкриває дорогу поплічникам Януковича до влади. Вони намагаються зараз пропхнутися в парламент, потім вповзти в коаліцію, і потім намагатися прорватися в уряд. І всередині уряду, виконуючи накази з Москви, руйнувати нашу державу.

Ворог не зумів прорвати оборону на фронті, тому змінив тактику і прагне зруйнувати країну зсередини. Для ефективного захисту України та недопущення проросійського реваншу, у Верховній Раді повинна бути чисельна група парламентського спецназу, яким на сьогодні є тільки команда «Європейської Солідарності».

«Оновлена, натренована, дуже добре озброєна армія, наші Збройні сили України сьогодні Путіну точно не по зубах. Він намагається змінити тактику і ударити Україні в спину. Бо Путіну не потрібен Крим, як окрема частина. Путіну також не потрібний Донбас – Путіну потрібна вся Україна, бо без України неможливе існування російської імперії».

«Хочу закликати усіх з 4,5 мільйона українських громадян, які підтримали нашу команду 21 квітня, в другому турі президентських виборів, і не тільки вас, проголосувати за Україну, за наш європейських вибір, за «Європейську солідарність» – попасти в десятку. Бо 10 номер – це номер «Європейської солідарності» в виборчому бюлетені. І не забути також підтримати наших кандидатів в мажоритарних округах. Бо політична сила є сильною тоді, коли дуже скорочена відстань між громадою, депутатом-мажоритарником і київською командою, яка приймає рішення в інтересах держави», – наголосив Петро Порошенко.