Андрій Парубій: я проголосував за успішну Україну, за шлях в ЄС і НАТО

Голова Верховної Ради України, кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Андрій Парубій під час голосування на виборчій дільниці повідомив журналістам, що апарат парламенту готовий до швидкої організації роботи нового скликання.

Він також висловив сподівання, що в новообраному парламенті буде сформована проукраїнська більшість, яка продовжить курс України на членство в НАТО і ЄС.

«Сподіваюсь, що українські сили в цій Раді будуть мати більшість. Я голосував за успішну Україну, щоб наша держава й надалі рухалась в НАТО та ЄС. Переконаний, що ми не дамо змінити ті ключові напрямки, які ми започаткували за п’ять років. Щоб робота Верховної Ради України без довгих пауз могла швидко і ефективно продовжитись, треба обрати якісних народних депутатів. Тих, які не будуть вчитися рік-два-три і внутрішній, і міжнародній політиці. Ми в стані війни, в нас немає багато часу, тому потрібні такі народні депутати, які зможуть відразу з ходу продовжити роботу Верховної Ради України», – підкреслив Андрій Парубій.