Артур Герасимов: Всі, хто не хоче реваншу і прагне продовження євроатлантичного курсу, мають довести це на виборчих дільницях

Явка на дострокових парламентських виборах наразі набагато нижча, ніж була навесні під час президентських виборів. Головне завдання проукраїнських політичних сил, які отримають депутатські мандати у новому парламенті – не допустити проросійського реваншу. Про це заявив кандидат від партії «Європейська Солідарність», народний депутат України Артур Герасимов в ефірі телеканалу Прямий.

«Хотів би звернутись до всіх виборців, кому не байдужа доля України, до всіх, хто хоче продовження руху до Європейського Союзу і НАТО і всіх, хто не хоче реваншу, піднятися, піти на виборчі дільниці і підтримати цей курс на НАТО та ЄС», – заявив Артур Герасимов.

«Вже можемо говорити, що ці вибори набагато більш брудні, складніші, ніж були ті, які проводились у 2014 році. Ви пам’ятаєте – і президентські, і парламентські вибори 2014 року, не дивлячись на активну фазу війни, були визнані світом як відкриті, демократичні. Вибори президентські на початку цього року – весь світ визнав їх як одні з найбільш демократичних в історії України. Сьогодні ми бачимо велику масу порушень, які не фіксувались на попередніх виборах», – зазначив Артур Герасимов.

«Сьогодні можу вам сказати твердо, що захист нашого курсу на НАТО і ЄС – це було, є і буде завданням «Європейської Солідарності». Ключова наша відмінність від будь-якої партії – ми не тільки хочемо це зробити, ми знаємо як це зробити. Ми будемо за це битися і боротися, на відміну від багатьох, хто хоче постояти збоку, чекаючи, що воно впаде з неба. Головний здобуток Петра Порошенка як президента України, його політичної команди – те, що ми відродили українську армію. Ми не тільки відродили українське військо, ми відродили дух українського воїна, відродили зброю, якою вони стримують агресора. Саме через те, що об нашу армію російська агресія обламує зуби, – вони роблять все для того, щоб зламати нас і розхитати зсередини. Ви це бачите майже кожного дня, адже цей реванш і в діях, і в конкретних заявах проти нашого курсу на Європу та НАТО», – підкреслив Артур Герасимов.