Іванна Климпуш-Цинцадзе: сьогодні «Європейська Солідарність» веде боротьбу з проросійськими силами за європейське майбутнє України

Курс, яким команда «Європейської Солідарності» п’ять років вела українську державу, має обов’язково бути продовжений. Україна має бути передбачуваною для наших міжнародних партнерів, а міжнародна політика повинна мати спадковість. Про це Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила на брифінгу у прес-центрі партії.

«Для «Європейської Солідарності» зараз визначальним є те, наскільки вагомим буде представництво партії в новому складі парламенту. Від цього залежить подальше ухвалення законопроектів з євроінтеграційного пакету. Ми будемо уважно слідкувати за тим, щоб у коаліційну угоду увійшли законопроекти, які входили до дорожньої карти європейської інтеграції, виконання Угоди про асоціацію. Я говорю про чотири пріоритети виконання Угоди: інтеграція до енергетичного ринку Європи, цифрового ринку ЄС, поглиблення митної співпраці і взаємодія в рамках Шенгенської зони», – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції зазначила, що у новому складі парламенту спротив проти ухвалення євроінтеграційних документів буде набагато більшим: «Ми будемо добиватися, щоб голосування за євроінтеграційні законопроекти дорожньої карти, які вже підготовлені, відбулись в перші дні роботи нового парламенту».