Михайло Забродський: у новому парламенті ми будемо захищати від скорочення фінансування армії і виробництво військової техніки

Партія «Європейська Солідарність» у новому парламенті буде робити все, щоб запобігти скороченню витрат на армію, – про це на брифінгу заявив Герой України, генерал-лейтенант, кандидат в народні депутати Михайло Забродський.

«Захищаючи інтереси Збройних сил України в парламенті, маємо пам’ятати і про «війну» високих технологій. У жодному разі не можна допустити зменшення військового потенціалу, згортання дослідницьких програм у цій сфері і власного виробництва озброєння та військової техніки», – наголосив він.

Михайло Забродський підкреслив: «Чіткі пріоритети – це засоби управління, протиповітряна оборона, військово-морські і повітряні сили».

«Особливим напрямком є продовження створення і вдосконалення вітчизняного ракетно-військового комплексу широкого спектру призначення», – додав Михайло Забродський.

«Ще одним важливим напрямком нашої боротьби у парламенті стане захист соціальних позицій військовослужбовців. У жодному разі не можна допустити згортання програм соціального захисту військовослужбовців, програм реабілітації постраждалих у ході військової агресії на Донбасі», – зауважив Михайло Забродський.

«Найголовніше, аби наші ЗСУ не стали об’єктом політичного торгу і «розмінною монетою» при досягненні будь-яких міжнародних домовленостей із партнерами», – наголосив генерал Забродський.