Петро Порошенко: Пропоную об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі

Після завершення передвиборчих баталій усі демократичні проєвропейські сили повинні об’єднатись у новому скликанні Верховної Ради для спільного продовження курсу на повноправне членство України в НАТО та ЄС, який команда «Європейської Солідарності» заклала за останні 5 років, – про це лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив під час виступу у прес-центрі партії після оприлюднення результатів екзит-полів.

«Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку до нас партію «Голос»,  якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані екзит-полів. Пропоную негайно стишити емоції виборчої кампанії, об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі», – підкреслив Петро Порошенко.

Для нового парламенту важливо продовжувати шлях державотворення, зміцнювати економіку, соціальну сферу і розвитку інвестиційного клімату.

«У нас багато можливостей для консолідації навколо законів, потрібних економіці, соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я. Законів, необхідних для державотворення і для побудови інвестиційного клімату. Ми готові реалізовувати цю програму і шукати союзників», – наголосив Петро Порошенко.