Петро Порошенко: стратегічне завдання – не допустити до реальної влади представників проросійської «п’ятої колони»

Політичні сили, які за результатами виборів сформують новий склад українського парламенту, мають публічно відмежуватися від проросійської «Опозиційної платформи» і чітко визначити свою позицію щодо неможливості співпраці із партією Бойка-Медведчука. Про це лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, виступаючи перед журналістами одразу після оголошення екзит-полів.  

«Стратегічне завдання – не допустити до реальної влади «Опозиційну платформу». Цих путінських маріонеток не повинно бути ані в Уряді, ані в коаліції, ані в керівництві парламенту.  Щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання. Вони мають залишитися на маргінесі політичного життя і під щільною увагою спецслужб.

Ми очікуємо, що вже до ранку всі, хто проходить до Ради, відмежуються від платформи Бойка-Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співпраці з «п’ятою колоною», – так як це зробила «Європейська Солідарність» зараз і як ми це робили під час виборчої кампанії», – наголосив Петро Порошенко.