Петро Порошенко: моя мотивація одна – захистити європейське майбутнє України

Фракція партії «Європейська Солідарність» у новообраному парламенті буде відстоювати державницькі інтереси і захищати досягнення, здобуті за останні 5 років, – про це лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив  в інтерв’ю інтернет-виданню «Українська правда».  

«Моя мотивація одна — захистити європейське майбутнє України. Я себе бачу твердо як людину, яка знаходиться в форматі підтримки України», – наголосив Порошенко.

Лідер партії вкотре підкреслив, що будь-які посади не є серед його пріоритетів. А у парламентській діяльності фракція «Європейської Солідарності» буде відстоювати європейський шлях розвитку країни.

«У складі нашої фракції є значна частина і досвідчених парламентарів, і людей, які вперше обралися до парламенту, але знають, якою ціною були досягнуті ті результати за попередні п’ять років. Вони готові ефективно діяти в цьому напрямку. У нас напрацьована велика кількість законопроектів, нормативних актів, дорожніх карт, як ми маємо продовжити цю роботу», – додав Петро Порошенко.  

«Я налаштований точно не контра-, а про-українськи. Я неодноразово, в тому числі під час свого останнього візиту до Страсбургу, казав, що ми на зовнішньому фронті маємо виступати об’єднано. Навіть під час парламентської кампанії, навіть коли ми маємо дуже жорсткі внутрішньополітичні протистояння всередині держави… Я це продемонстрував під час підготовки однієї з перших резолюцій новообраного Європейського парламенту, де ми фактично досягли дуже переконливих результатів, на відміну від дуже великого провалу, який Україна зазнала в ПАРЄ. Саме це було для мене мотивацією їхати туди», – акцентував Петро Порошенко. 

«Ми точно будемо в жорсткій опозиції до спроб розвернути країну назад в бік Росії. До спроб зруйнувати енергетичну незалежність нашої держави, що ми вже бачили під час перших переговорів з РФ. До спроб зруйнувати децентралізацію, що зараз ми бачимо через намагання відібрати повноваження виконавчої влади в обраного міського голови. Якщо хтось зараз буде намагатися підмінити децентралізацію федералізацією і таким чином зробити перший крок до розшматування країни, ми це помітимо. Ми знаємо, як не потрапити в пастку парламенту, і будемо жорстко проти того протестувати. Але починати мені б хотілося з позитиву», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».