Петро Порошенко в інтерв’ю «УП»: Немає жодних фактів, за які мені треба було б переживати

Будь-які політичні переслідування п’ятого президента України стануть гарним подарунком для господаря Кремля Путіна, – про це Петро Порошенко заявив в інтерв’ю виданню «Українська правда», коментуючи численні безпідставні заяви до ДБР, які невтомно продукує колишній поплічник Януковича Андрій Портнов.  

«Немає жодних фактів, за які б мені треба було переживати. Якщо це буде політичне правосуддя — я ще в 2014 році на фронті перестав боятися. Я ні від кого не збираюся ховатися, бо це дуже буде великий подарунок Путіну», – переконаний Порошенко.

Він наголосив, що не існує жодного факту порушення закону і жодного персонального кримінального провадження. Усі заяви до ДБР, які написані паном Портновим, відповідно до Кримінального кодексу України кваліфікуються як завідомо неправдиве повідомлення і тягнуть за собою кримінальну відповідальність.    

«Те, що робить Портнов, це є пряме порушення закону. Порушення закону полягає у тому, що це є завідомо неправдиве повідомлення про злочин. Це кримінальна відповідальність. У тих дурницях, що він писав, він не надав жодного доказу. Коли він пише, що Порошенко скоїв державний злочин, коли направив кораблі для ротації, для захисту Азовського узбережжя Маріуполя, то це завідомо неправдиве повідомлення про злочин, яке було спростовано в тому числі рішенням, наказом міжнародного арбітражу», – нагадав Петро Порошенко.

Лідер партії «Європейська Солідарність» припускає, що атаки на його адресу можуть використовуватись як своєрідна інформаційна «димова завіса» для відволікання уваги суспільства від економічних невдач нової влади.    

«Я розумію, що це і робота політичних консультантів: якщо завтра щось не буде виходити в економіці, краще організувати атаку на Порошенка. Це означає справа на замовлення, а я цього не боюся», – наголосив Петро Порошенко.