Петро Порошенко в інтерв’ю «УП»: У нас були всі шанси зайняти друге місце, але амбіції десятка політичних сил розпорошили 15-20% голосів

Проєвропейські демократичні сили мали шанс посісти друге місце на дострокових парламентських виборах, однак через амбіції окремих політичних лідерів 15-20% голосів були розпорошені між десятком партій. Про це п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив в інтерв’ю виданню «Українська правда».  

«У нас були всі шанси зайняти друге місце. Це було абсолютно реально. 

Йдеться про те, що в програмних положеннях різких відмінностей не було. Де-факто це означає, що просто в угоду амбіціям окремих лідерів цих партій ми голоси демократичних сил віддали або «Слузі народу», або «Опоблоку». Я вважаю, що це була помилка», – переконаний Петро Порошенко. 

«У нас був десяток політичних сил, які набирали від 1 до 3%. Вони розуміли, що у них немає жодного шансу, але керуючись чи то власними амбіціями, чи то будь-якими іншими мотиваціями, пішли, і 15-20% голосів були розпорошені», – зазначив Петро Порошенко».

Він також наголосив, що проти партії «Європейська Солідарність» як лідера демократичного табору був задіяний широкий арсенал брудних політичних технологій.   

«Чи можу я сказати, що була робота проти нас? Була. Була робота проти нас поліції. Була робота проти нас організованих груп, на кшталт Шарія, організовані зсередини країни. Чи вдалося їм нам перешкодити? Ні. Тому що ми маємо підтримку людей», – наголосив лідер партії.