«Європейська Солідарність» вимагає від Михайла Радуцького не ганьбити Україну расистськими заявами і відмовитись від депутатського мандату

Партія «Європейська Солідарність» вимагає від Михайла Радуцького не ганьбити Україну расистськими заявами, негайно вибачитися і відмовитись від депутатського мандату. 

А партія «Слуга народу» має дати негайну оцінку висловлюванням Михайла Радуцького з відповідними рішеннями.

Нагадаємо, ще у 1948 році Загальна декларація прав людини заборонила всі форми расової й іншої дискримінації.  Людство заплатило страшну ціну за расизм та інші ксенофобські теорії у минулому. Жертвами Голокосту під час Другої світової війни стали 6 мільйонів людей.  

Як виявилось, це не завадило одному з провідних спікерів партії «Слуга народу», новообраному депутату від партії, кандидату на посаду міністра охорони здоров’я Михайлові Радуцькому висловити абсолютно неприйнятні для цивілізованого світу расистські погляди щодо застосування в Україні міжнародних медичних протоколів.

За логікою пана Радуцького, для кожної раси чи навіть нації мають бути особливі протоколи лікування тих чи інших хвороб. Зважаючи на те, що пан Радуцький є засновником приватної медичної клініки і багато років працював у цій сфері, очевидно, його публічна риторика свідчить про серйозні особисті упередження щодо людей різних рас чи національностей.  

Партія «Європейська Солідарність» переконана, що відновлення теорій расизму несумісне зі званням народного депутата України. Погляди Михайла Радуцького, висловлені публічно, як мінімум є наслідком політичного невігластва, низької політичної культури і повної відсутності у партії ідеології.

Закликаємо новоспеченого народного депутата не ганьбити Україну в очах цивілізованого світу і відмовитись від депутатського мандату.

Ні – расизму та ксенофобії в Україні!