Лідери «Солідарної молоді» очолили робочу групу та офіційне видання студентської організації Європейської народної партії

Представницю «Солідарної молоді» Ірину Шатохіну обрали співголовою робочої групи European Democrat Students з прав людини, під час закриття Літнього університету EDS у місті Бухарест.

Посада співголови робочої групи допоможе організації актуалізувати важливі для України питань на порядку денному європейських студентських організацій, особливу увагу планується приділити проблемі звільнення українських військовополонених, – зазначила заступник голови ВГО «Солідарна Молодь» Ірина Шатохіна.

«Написання та розгляд резолюцій, які після голосування подаються до європейських інституцій – відповідальна та серйозна місія. На жаль, сьогодні у Європі, порушення прав людини – типовий випадок, особливо в умовах гібридної війни, яку веде Російська Федерація.

Очоливши робочу групу з цієї теми, «Солідарна молодь» докладе всіх зусиль, аби питання українських військовополонених у РФ було завжди у порядку денному, на найбільшій європейській студентській  платформі», – сказала Ірина Шатохіна.

Окрім цього, редактором офіційного журналу EDS «Bullseye» було обрано координатора запорізького осередку «Солідарної молоді» Прохора Казбекова. Видання є найбільшим європейським студентським журналом, що охоплює всі сфери міжнародної політики.

«Це було важко, але ми посилили свої позиції серед інших молодіжних організацій Європи, і будемо працювати для досягнення ще більших результатів. Ми сильні, бо солідарні!», – прокоментувала голова ВГО «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва.

«European Democrat Students» – офіційна студентська організація Європейської народної партії, в якій представлені організації з 33-х країн Європи. «Солідарна молодь» активно бере участь у роботі EDS з 2015 року.