«Європейська Солідарність» просить Зеленського пояснити, чому досі не підписані закони про Тимчасові спеціальні і Тимчасові слідчі комісії, а також закон про підтримку Пласту

«Європейська Солідарність» спрямувала запит до офісу Президента з проханням розтлумачити і нам, і суспільству ситуацію щодо того, чому досі не підписані закони, ухвалені Верховною Радою України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», а також «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України».

Про це повідомила на прес-конференції у Відкритому офісі партії перший заступник голови Верховної Ради, кандидат у народні депутати України Ірина Геращенко.

«Вже пройшли всі терміні для підписання цих законів і дуже важливо, якими є дії президента, його офісу. В законі «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» серйозно зафіксовані права опозиції і виписана процедура імпічменту. Ми переконані, що президент Зеленський має підписати ці закони, оскільки під час виборчої кампанії  він обіцяв, що і права опозиції, і питання зняття недоторканності, і імпічменту є для нього засадничими»,- сказала Геращенко.