Ірина Фріз: Скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання державної політики стосовно наших захисників

Ліквідація комітету у справах ветеранів у країні, що знаходиться в стані війни неприпустима і свідчить про незацікавленість влади в захисті та наданні соціальних гарантій військовим, – про це під час прес-конференції заявила міністр у справах ветеранів, кандидат у народні депутати України від партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Скорочення комітету у справах ветеранів, предметом відання якого було законодавче забезпечення ветеранів, членів їх родин, родин загиблих Небесної сотні, родин померлих, з свідчить про згортання державної політики щодо ветеранів, щодо родин загиблих. Замість того щоб надати можливість комітету у справах ветеранів у новому скликанні Верховної Ради функціонувати на повну потужність в тандемі зі створеним Міністерством у справах ветеранів, ми бачимо як починається скорочення, однієї з найважливіших гілок державної політики стосовно наших захисників», – наголосила політик.

Пріоритетною задачею «Європейської Солідарності» буде збереження комітету, адже його скорочення може призвести до ліквідації стратегічно важливого міністерства у справах ветеранів, – прокоментувала Ірина Фріз.

«Збереження комітету у справах ветеранів досить важливе, тому що розпочнеться все зі скорочення комітету у справах ветеранів, а далі буде скорочення і Міністерства у справах ветеранів, яке має досить потужну підтримку наших міжнародних партнерів. Така політика нової влади свідчить про те, що вона не зацікавлена у забезпеченні соціального захисту та наданні соціальних гарантій для наших захисників», – зазначила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.