Вікторія Сюмар: Слідчі ДБР витрачають багато часу розслідуючи – чи «узурпували державну владу» депутати законно обраного парламенту

В демократичних країнах кримінальні справи «про узурпацію державної влади» щодо голосувань парламентарів називають політично вмотивованими, – про це, після візиту до Державного бюро розслідувань, написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова комітету свободи слова та інформаційної політики, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

«Сходила на допит в ДБР як свідок у справі, порушеній за заявою Шуфрича і Німченка, в якій вони звинувачують коаліцію в Раді 8 скликання в «узурпації державної влади».

Жодних деталей допиту розголошувати не маю права.

Скажу лише, що подібну «процедуру» відбули вже декілька десятків моїх колег з Народного фронту. І що слідчі ДБР витрачають багато часу і ресурсів на допити депутатів, розслідуючи – чи «узурпували державну владу» депутати коаліції законно обраної Верховної Ради України.

Думаю, попереду ще багато дивних юридичних формулювань, які в нормальних країнах прямо називають політично вмотивованими», – прокоментувала Вікторія Сюмар.