Артур Герасимов: Руху України до ЄС та НАТО необхідно приділити більшу увагу

Розподіл комітетів у Верховній Раді демонструє, що європейська та євроатлантична інтеграція не є ключовими пріоритетами для нової влади, – про це під час брифінгу заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка», кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Сьогодні було запропоновано, що комітет з питань європейської інтеграції має складатись всього з мінімальних 7 людей. Звичайно, комітет з бюджету – 31, аграрна політика – 31, податкова політика – 31, як доходимо до європейської інтеграції – 7. Це є неприйнятна позиція і «Європейська Солідарність» буде категорично наполягати на тому, щоб кількість «робочих рук» в цьому комітеті була збільшена. Тим більше що кількість депутатів, які хочуть працювати над європейською інтеграцією є більшою. Це сьогодні штучно стримується.

Ми будемо наполягати, що такі стратегічні напрямки, як комітет з питань євроінтеграції мають включати в себе набагато більше, ніж мінімальна кількість осіб. Продовженню руху України до членства в НАТО та ЄС необхідно приділити більшу увагу», – розповів Герасимов