Артур Герасимов: «ЄС» буде відстоювати позицію фаховості парламентарів, при розподілі комітетів ВРУ

Помилкові дії «Слуги народу» при розподілі комітетів у парламенті призведуть до того, що професіонали будуть вимушені займатися сферами, в яких будуть менш ефективні, – про це під час брифінгу заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка», кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Як не рахуй будь-яка фракція може подати одну-дві людини до кожного комітету. Сьогодні ми почули від представників монобільшості , що не маємо такого права. А обов’язково маємо спрямовувати депутатів, хто хоче працювати по два в комітеті, у вільні. Будемо відстоювати позицію фаховості парламентарів», – зазначив політик.

Герасимов зазначив, що врахування побажань самих депутатів відповідає регламенту, парламентській логіці та міжнародному досвіду.

«Підготовча група визначила, що кількість народних депутатів у комітеті має складати від 7 до 31. Після цього депутати подають свої заяви, де хочуть працювати. Але чомусь монобільшість вирішила сама, що цей комітет буде 7, цей 10, а цей 31. Такі дії є неприпустимими», – наголосив Артур Герасимов.