Ірина Фріз: Закликаю президента України залишити міністерство у справах ветеранів самостійним, не об’єднуючи його з міністерством тимчасово окупованих територій

 «Європейська Солідарність» закликала президента України ухвалити політичне рішення і залишити міністерство у справах ветеранів самостійним, не об’єднуючи його з міністерством тимчасово окупованих територій. Інакше це призведе до нівелювання прав ветеранів. Про це заявила член фракції політичної  партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Ви сказали на міжнародному форумі, що буде збережене міністерство у справах ветеранів. Тоді не було жодної мови про об’єднання міністерств. Це неприпустима річ і призведе, насправді, до нівелювання ветеранів та їхніх прав», – заявила депутат на засіданні парламенту.

Ірина Фріз наголосила, що державна політика щодо ветеранів і державна політика щодо громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, відрізняються.

«Я закликаю вас дотриматися слова, яке ви дали ветеранам, і зберегти міністерство у справах ветеранів самостійним, без об’єднання. Замість довіри, яку ви тиждень тому отримали від ветеранської спільноти, ви можете отримати зовсім іншу реакцію. І вже маєте її і ви про неї знаєте. Ветерани не підтримують об’єднання. Я як перший міністр у справах ветеранів не підтримую це об’єднання, тому що це кардинально різні речі», – звернулась вона до президента України.

За її словами, Оксана Коляда була підтримана ветеранською спільнотою і внесена Прем`єр-міністром на посаду міністра у справах ветеранів.

«Друга річ, яку ви зробили, ви запропонували ветеранам визначитись із кандидатурою і вони визначились з представником команди – Оксаною Колядою. За це вам дякую», – додала Ірина Фріз.