Олексій Гончаренко: «Європейська Солідарність» не голосуватиме за цей уряд

«Європейська Солідарність» як опозиційна фракція не буде підтримувати питання про призначення уряду, – про це заявив з трибуни Верховної Ради народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко.
«У мені одне питання, яка історія успіху привела Олексія Гончарука в кандидати на цю надважливу посаду – прем’єр-міністра найбільшої країни в Європі? Яка в нього стратегія, де презентація з якимись конкретними цифрами того, що буде зроблено і як?» – зазначив парламентар.
Він запитав у президента Володимира Зеленського за якими критеріями було обрано очільника уряду і як проводився конкурс на посаду.
«Володимир Олександрович, я хочу нагадати вашу передвиборчу обіцянку про те, що підставою призначення на посаду мають стати розум, освіта, і совість, а не те що разом хрестили дітей і знімали кіно. Отже, на якому конкурсі було обрано пана Гончарука, чи як завжди провели кінопроби?
Я не розумію чому ми маємо сьогодні проголосувати за цю людину, за які здобутки, за яку «блискучу» стратегію?» – сказав Гончаренко.