Ахтем Чийгоз: Ми маємо підтримали наших громадян в Криму, які незважаючи на репресії і тиск відмовилися брати участь у злочинних виборах

«Європейська Солідарність» підтримала постанову Верховної Ради щодо невизнання легітимності, так званих, місцевих виборів в Криму та Севастополі, – про це під час пленарного засідання заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз.

«Незважаючи на репресії, на примусовий тиск наші громадяни відмовилися брати участь у злочині, який Росія намагається узаконити в Криму. Більшість наших громадян відмовилася брати участь в цьому злочинному заході, так званих місцевих виборах в Криму»,- наголосив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» під час обговорення проекту постанови про заяву Верховної Ради про невизнання легітимності так званих місцевих виборів в окупованих територіях України Автономній Республіки Крим та місті Севастополь.

Парламентар закликав Верховну Раду та всіх українців підтримати наших співгромадян, які боряться з російською окупацією та чекають на повернення Криму в склад України.

«Прошу підтримати наших громадян в Криму», – закликав Ахтем Чийгоз.