Руслан Князевич: Скасування дії всіх радянських законодавчих актів, без готових нових законопроектів, може призвести до соціального вибуху

Припинення дії законодавчих актів СРСР та УРСР на території України вкрай делікатна тема, яка потребує обережного і виваженого підходу, адже ці зміни стосуються цілої низки галузей права і надзвичайно фундаментальних речей для громадян, – на цьому, під час обговорення законопроекту 1075 про внесення змін до закону про правонаступництво України «щодо скасування дії активів СРСР та УРСР на території України, наголосив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Руслан Князевич.  .

«Неприпустимо на вечірньому засіданні, за скороченою процедурою вносити фундаментальні зміни до одного з основоположних законопроектів незалежної України. Чи кожен депутат, який буде голосувати за даний законопроект знає за що він голосує?

Чи знають депутати, що в цьому законі передбачено, що в країні через кілька місяців не буде Кодексів закону про працю, не буде закону про права споживачів, закону про соціальний захист чорнобильців і цілої низка важливих соціальних законів, які безпосередньо впливають на життя наших громадян… Люди залишаться без права на роботу, без права на житло, тощо». – зауважив політик.

Руслан Князевич зазначив, що прийняття цього закону знищує комплексний підхід до законодавства і без готових законопроектів призведе до законодавчої прогалини і невнормованості багатьох сфер.

«Старі закони мають втрачати силу, лише тоді, коли з’являються нові. Якщо ж буде проголосований цей законопроект, то з`явиться величезна законодавча прогалина, яку ми не зможемо оперативно заповнити. А це призведе до серйозних наслідків, і можливо соціального вибуху», – сказав народний депутат.