Молодь «Європейської Солідарності» взяла участь у засіданні молодіжної організації Європейської Народної Партії

Лідери «Солідарної Молоді» Дінара Габібуллаєва та Євгенія Порошенко взяли участь в засіданні YEPP (Молодь Європейської Народної Партії – найбільша політична молодіжна організація в Європі), яке було присвячене темі «Бачення молоді щодо конкурентоспроможної Європи» та актуальним проблемам країн Європейського Союзу.

Під час заходу учасники ознайомились з практичними кейсами від колег з інших країн, встановили нові політичні зв’язки та дискутували щодо важливих питань розвитку Європи.

«Для мене це перший досвід представлення української молоді на міжнародному майданчику. Багато нового та цікавого! Наприклад те, як під час неформального спілкування обговорюються вкрай серйозні речі, що стосуються політичних питань країн-членів ҮEPP, a їx тут 39. Тому маємо чудову можливість для розширення переговорних майданчиків і актуалізації українського питання», – поділилась враженнями Євгенія Порошенко.

Голова ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва наголосила, що українська молодь активно працює задля забезпечення європейської та євроатлантичної інтеграції, і є дієвими агентами змін як в Україні, так і в усьому світі.

«Наша команда докладає всіх зусиль, аби маленькими кроками, але твердо просуватись вперед, до головної мети- євроатлантичної інтеграції. Молодь змінює і ми, як ніхто, це знаємо! I продовжуємо працювати», – сказала вона.