Парламентська меншість представляє мільйони виборців і її законопроекти також має розглядати парламент – Ірина Геращенко

Фракція «Європейська Солідарність» закликала монобільшість не порушувати право депутатів на законодавчу ініціативу і розпочати розгляд законопроектів, які подають представники парламентської меншості, – про це під час засідання погоджувальної ради заявила співголова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Після тижня, коли в порядку денному не було жодного законопроекту від меншості, або були з перереєстрованими номерами, прийшов час, коли потрібно показати, що меншість також представляє мільйони виборців і включити до порядку денного ті законопроекти, навіть перехідні, які є на часі», – сказала вона.

Ірина Геращенко закликала включити до порядку денного і розглянути законопроект, що стосується військових звань.

«Ми дуже вітаємо заяву президента Зеленського щодо того, що найближчим часом буде напрацьовано і внесено законопроекти, що стосуються статусу ветеранів. Давайте ми до цього сформуємо комісію, як ми й обіцяли з питань ветеранів. Це питання вже перезріло», – також підкреслила вона.

Парламентар також повідомила, що «Європейська Солідарність» внесла законопроекти розроблені разом з ветеранами, і вони мають високу оцінку і самих ветеранів, і комітету.