Артур Герасимов: Неприпустимо ухвалювати без обговорення закони, які стосуються долі мільйонів українців

Фракція «Європейська Солідарність» закликає переглянути законопроекти «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг», і врятувати мікропідприємництво в Україні, – на цьому наголосив під час круглого столу з представниками малого і середнього бізнесу народний депутат, співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Він не може вийти з парламенту. Наступного пленарного тижня, я впевнений, відбудеться ще одне його обговорення і це питання ще раз буде поставлено на голосування.

Монобільшість отримає ще один шанс від підприємців аби підтримати новий законопроект і не вбити малий бізнес, або його скасувати і професійно розробити і внести закон, який дасть рівні права всім підприємцям. І не буде вбивати малий бізнес в угоду великому бізнесу», – сказав народний депутат.

Резюмуючи Артур Герасимов наголосив: «500 тисяч підприємців, це насправді, 500 тисяч сімей. Це мільйони людей. І ось так огульно, без обговорень приймати такі закони категорично неприпустимо».