Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Європейська Солідарність» вважає неприпустимими заяви президента, що Україна незадоволена підтримкою, яку отримає від наших європейських партнерів

Фракція «Європейська Cолідарність» стурбована ситуацією, яка відкривається зі стенограми розмови між президентом Сполучених Штатів Америки і президентом України, про це на сторінці в Facebook заявила народний депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Президент України повинен розуміти, що він кожну хвилину свого функціонування на цій посаді має поводити себе, як керівник держави. І не має жодної конфіденційної, або приватної розмови. А тому кожне слово має бути виваженим і таким, що ні в якому випадку не нашкодить державі. Власне досвідченість у цьому напрямку, розуміння дипломатичних нюансів є визначальним є надзвичайно важливим для того, аби захищати інтереси країни», – зауважила політик.

Народний депутат наголосила, фракція «Європейська Солідарність» вважає неприпустимими заяви, що Україна незадоволена підтримкою, яку отримає від наших європейських партнерів.

«Ми високо цінуємо і ту підтримку, яку протягом 5 років нам надали США, і яку нам системно надавали європейські партнери – Європейський Союз і кожна країна окремо», – додала вона.

Резюмуючи політик зазначила: «Саме спільна позиція і єдність їхніх дій забезпечили нам можливість стримувати агресію Російської Федерації, і можливість розвиватися, незважаючи на те, що ми у 2014 році опинилися на межі прірви після втечі Віктора Януковича з країни».