Петро Порошенко: Для української нації принципово важливо, аби двері НАТО і двері ЄС були відкритими

Майбутнє Європейського Союзу не можливе без України, і сильним Євросоюз буде лише тоді, коли ми об’єднаємо потенціали, – про це в інтерв’ю журналістам сказав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час візиту до Польщі.

Петро Порошенко подякував учасникам конференції, присвяченій обговоренню майбутнього Європи, за підтримку України. І зауважив, що для української нації принципово важливо, аби двері НАТО і двері ЄС були відкритими для України.

Політик акцентував, що сьогодні в Україні йде війна і битва за захист європейських цінностей. За його словами, головні європесимісти знаходяться в Кремлі, в Москві.

«Вони атакують європейські цінності. І намагаються підмінити це грошима. Вони не розуміють відмінність між цінностями і грошима», – зауважив він.

«Звичайно, Європі важливо захистити ці цінності через протидію фейковим новинам, через протидію елементам гібридної війни і Кремля, коли поширюється інформація, аби підірвати довіру і віру в майбутнє ЄС», – додав Петро Порошенко.

Петро Порошенко зауважив, що незважаючи на те, що ЄС перед кожними виборами передрікають проблеми, що переможуть радикали, популісти, ті, хто зруйнує міцність та єдність ЄС, кожен раз відповідальні європейські виборці спростовують цю позицію.

Резюмуючи Петро Порошенко сказав: «Я кажу, як і казав 5 років тому: нам потрібно від Європи єдність і солідарність з Україною. І сьогодні ЄС продовжує це демонструвати».