Володимир Ар’єв: Політичне керівництво ПАРЄ вдається до шантажу України

Політичне керівництво Парламентської Асамблеї Ради Європи вдається до шантажу України, щоб вона припинила протест проти повернення Росії до роботи в Асамблеї.

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат фракції «Європейська Солідарність», глава делегації Верховної Ради України (8-го скликання) в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«З приводу ПАРЄ і спроби шантажу української делегації. Політичне керівництво Асамблеї вдається до шантажу України, аби та прийняла повернення Росії і припинила протестувати. А Україна бере і не припиняє, бо те, що було в червні, спускати не можна. Тому нехай у Страсбурзі знаходять лазівки в процедурі і думають, що «карають». Насправді, себе карають. Україна має повне право на демарш, і добре, якщо зможе бути не сама – зараз це ключове завдання для нової влади і нової делегації. Свою роботу з об’єднання союзників я зробив і справи передав. А президент ПА РЄ з Макроном  (президент Франції Еммануель Макрон – ред.) можуть навіть в будьонівці на сесію наступного тижня приїхати, гірше вже не буде»,- написав він.