Досить презентувати «картинки з розумними словами», – Ірина Геращенко вкотре закликала проводити повноцінну годину запитань до уряду в парламенті

Уряд повинен інформувати Верховну Раду про свою роботу за всіма напрямками розвитку економіки. І кожен депутат має право задати запитання міністрам щодо їхньої роботи та напрямків проведення реформ в країні. Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко

«Ми вітаємо, що уряд нарешті підготував програму, але ми категорично проти відносно змішування понять презентації програми уряду і повноцінної години запитань до уряду», – підкреслила вона.

«Досить презентувати «картинки з розумними словами». Депутати мають право задати запитання  під час години запитань до уряду», – наголосила співголова фракції.

Вона закликала монобільшість не руйнувати інструменти парламентського контролю, які гарантують демократію в державі.

«Ми просимо, щоб парламентський контроль як дієвий інструмент демократії повернувся до стін Верховної Ради України. І щоб ми розвели презентацію програми уряду і повноцінну годину запитань до уряду», – додала Ірина Геращенко.