Ірина Геращенко: Законопроекти щодо ринку землі мають враховувати інтереси малих фермерських господарств і думку експертного середовища

«Європейська Солідарність» наголошує, що під час обговорення питання ринку землі, повинні бути враховані і почуті позиції всіх зацікавлених сторін, адже до цього питання ні в якому разі не можна застосовувати «турборежим».

Про це заявила під час брифінгу народний депутат, співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Ринок землі – це надзвичайно важливе питання, тому закликаємо партію влади провести його широке громадське обговорення. Аби ці законопроекти, які зараз на порядку денному, обговорювалися не тільки з великими агрохолдінгами і працювали на користь великого бізнесу, а й враховували позицію фермерства, малого агропідприємця», – зауважила парламентар.

Ірина Геращенко наголосила, що має бути дана відповідь на запитання щодо доступу до банківських кредитів для сільгоспвиробників. А також на питання щодо можливості чи неможливості участі купівлі землі іноземцями і, особливо, громадянами Російської Федерації.

Резюмуючи політик зауважила: «Неприпустимо, те що в нинішньому парламенті громадські організації та експерти взагалі вилучені з порядку обговорення під час обговорення таких важливих тем, як ринок землі».