Олексій Гончаренко: нова влада обіцяла захищати малий та середній бізнес, натомість саме з нього почала свою “деолігархізацію”

Малі підприємці з усієї України просять скасувати закон про використання РРО, – про це сказав депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко, виступаючи з трибуни парламенту.

«Проти кого ви вводите штрафи? Знову проти малих підприємців. Знову небачені штрафи, широченні можливості для фіскалів. Завершилася епоха бідності тепер вже для фіскалів. Спочатку вони завершили епоху бідності для забудовників, знищивши пайову участь, тепер для фіскалів, щоб вони могли кожного підприємця взяти за горло. Вони завершили епоху бідності іншими законами для прокурорів, полійцейських, слідчих.

Ми бачимо, що завершення епохи бідності іде шаленими темпами по всій країні, тільки кінцем цього буде – остаточне жебрацтво українців, які сьогодні самі працюють і заробляють на себе, які нічого не просять ні у президента, ні у народних депутатів. Це малі підприємці, які самі заробляють на своє життя і життя своєї родини. Що зробила нова влада? Вона каже, ми прийдемо до вас, візьмемо за горло і витрусимо все, що ви маєте. Така собі команда продрозкладки у виконанні Зеленського і його депутатів. Це неприпустимо», – сказав Гончаренко.

Депутат зазначив, що люди з усієї України звертаються до народних депутатів фракції «Європейська Солідарність» з проханням зупинити застосування цього закону.

«1,5 млн українців, які працюють на спрощеній системі, чому вони звертаються і кажуть не робіть цього? Це 500 тис. людей, які працюють на ринках, і їх буде стосуватися те, що ви тут наприймали. Ви кажете, що назвали це «про детінізацію в державі»?. Так головна детінізація в тому, що треба боротися з бородатою тінню Ігоря Валерійовича, яку ви відкидаєте на всю країну.

Ви казали, що будете боротися з олігархами, торговці на ринках – це головні олігархи в країні? Це новий винахід «Слуги народу».

На вашу думку головні олігархи – це торговці на ринках і саме їх треба розкулачувати і з них ви починаєте вашу деолігархізацію, щоб вони всі скинулися і ви могли розрахуватися з Коломойським. Скільки він хоче за «ПриватБанк»?  І хто ці гроші має зібрати? Ті нещасні підприємці, які торгують на ринках? Навіщо ви це робити? Ви обіцяли їх захищати, а самі вносите рішення, якими хочете вбити малих підприємців в Україні. Схаменіться, поки не пізно», – наголосив Гончаренко.