З Нідерландів звучать заяви синхронні зі звинуваченнями з боку Росії – Ірина Фріз про розслідування справи МН17

Недолуга зовнішня політика команди Зеленського призвела до заяв, які зараз звучать з Нідерландів щодо нового розслідування по справі про збитий літак МН17 і причетності України. Однак ці заяви співпадають з позицією Росії.

Про це сказала член фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз під час он-лайн спілкування у соціальній мережі Фейсбук, відповідаючи на запитання які втрати може понести Україна через початок розслідування в Нідерландах справи про збитий літак МН17 саме проти нашої держави.

«Насправді, ще депутати Держдуми (РФ – ред.) так само вимагали від України розслідування за те, що ми не закрили наш повітряний простір. Тож в даному випадку можемо говорити про синхронність заяв Держдуми та звинувачень, які лунають з Нідерландів», – зауважила Ірина Фріз.

За її словами, до такої ситуації призвела саме позиція нового президента України у зовнішньополітичних відносинах.

«Я б говорила не про втрати України, я б говорила про недолугу зовнішню політику, яку сьогодні здійснює пан Зеленський», – сказала вона.

Ірина Фріз підкреслила: «Саме те, що головного свідка Цемаха було випущено, фактично призвело до дій у зворотній бік вже від Нідерландів до України».

«Це прикра ситуація, і я щиро сподіваюсь на дипломатичний хист та вміння всіх, хто здатен захищати інтереси України на зовнішній арені», – зазначила вона.

«Я вірю в те, що ми спроможні довести, що дії України були правильним і відповідно ситуації», – наголосила політик.

«Маємо боротися за Україну попри все, навіть попри помилки влади, які були зроблені на зовнішній арені», – також сказала Ірина Фріз.

Вона зауважила, що поки що Україну не звинувачують в тому, що було збито літак МН17.

«Думаю, що далі будемо дивитись в який спосіб, в тому числі і в міжнародних судах будемо відстоювати позицію України», – підкреслила депутат.