Будьте пильнішими, щоби сюди російські пропагандисти і вороги України не заходили, – Володимир Ар’єв до очільника державної прикордонної служби

Надання прикордонній службі функції оперативно-розшукової діяльності може допомогти захистити від перетину кордону особами, які мали відношення до порушення територіальної цілісності української держави. Про це заявив з трибуни Верховної Ради народний депутат фракції «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв.

«Корисна ідея надати прикордонникам можливість оперативно-розшукної діяльності. Якби в них була така можливість, то цими днями по Києву не ходив би Корчевніков, який є пропагандистом Кремлі і нагороджений Путіним медаллю, як вони називають, за повернення Криму. І тоді би у нас не було таких проколів, щоб потім з нас не сміялися і не казали – у вас же все гаразд, ви ж пускаєте всіх кремлівських діячів», – сказав він.

Парламентар наголосив, що такі законодавчі зміни допоможуть акцентувати увагу на відповідальності прикордонників за те, хто саме потрапляє на територію України.

«Я впевнений, що поки СБУ разом з Бакановим ловить чортів, то якби була оперативно-розшукова діяльність у прикордонників, вони би не виправдовувалися зараз, що вони нічого не знали про те, що Корчевніков знаходиться в Україні», – зауважив політик.

Окрім цього, він закликав прикордонну службу уважніше слідкувати за безпекою державного кордону і не провокувати ветеранів до радикальних дій по відношенню до кремлівських діячів.

«Користуючись нагодою я хочу звернутися до керівництва прикордонної служби – будьте, будь ласка, набагато пильнішими, щоби сюди російські пропагандисти і вороги України не заходили. Тому що потім вашу функцію будуть проводити ветерани АТО, які не потерплять наступного разу, що безкарно ходять тут російські пропагандисти», – зазначив Володимир Ар’єв.