Михайло Забродський: З нових позицій нашим військовим буде складно реагувати на дії сепаратистів

Відвід військ ускладнить виконання нашими військовими свого завдання і можливість давати відсіч противнику, адже на новому місці дислокації немає необхідних матеріально-технічних умов, – про це сказав під час спілкування з журналістами народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський.

«Деякі фахівці пояснюють суто військові причини розведення військ  тим, що штучно розширюється, так звана, смуга забезпечення. Хочу наголосити, що це передбачає не просто перенесення на певну ділянку позицій, а й передбачає наявність запасних позицій. А найголовніше наявність відповідних інженерних загороджень, які стримують противника і його просування, і ускладнюють його дії на цій території», – пояснив народний депутат.

Політик наголосив, що при відступі військ у Золотому ці умови не виконуються. 

«Я бачу, що мова не йде про утримання таких загороджень. Навпаки  одним з етапів розведення декларується те, що всі інженерні споруди, які були возведенні за цей час будуть зруйновані. І, таким чином, створюються сприятливі умови для подальших дій противника».

Також він підкреслив, що будь-яке розширення «сірої зони» створює сприятливі умови для дій диверсійно-розвідувальних груп і контрабандних потоків. «І це треба враховувати також».

Окрім цього, на думку Михайла Забродського, якщо нашим військовим потрібно буде реагувати на дії сепаратистів, то зробити це з нових позицій буде складно і це призведе до додаткових людських втрат з нашого боку.