Михайло Забродський на Донбасі: випала унікальна нагода подивитись на знайомі місця іншими очима

Робоча поїздка команди «Європейська Солідарність» на Донбас на чолі з лідером партії Петром Порошенком стала унікальною можливістю побувати у місцях героїчних бойових подій і подивитись на цей край іншими очима – про це розповів народний депутат України, легендарний командир 95-ї бригади генерал-лейтенант Михайло Забродський.

«Дуже цікаво спостерігати, спілкуватися, робити висновки про події, які тобі на перший погляд начебто добре знайомі. І в той же саме час ти як парламентар маєш нагоду поспілкуватися з людьми, отримати інформацію в новій якості,  отримати зовсім інші враження», – говорить Михайло Забродський.

Він поділився своїми відчуттями після численних розмов із жителями Торецька і Авдіївки, які дуже стурбовані можливим відведенням українських військ, бо не впевнені у власній безпеці.

«Навіть на тих ділянках, на яких про розведення ще не починають говорити, – навіть там вже запитують – а що ми будемо робити, якщо війська відійдуть? Тому позитивні перспективи собі уявити дуже важко у випадку, якщо війська відійдуть», – застерігає бойовий генерал.

«На Донбасі є стійкі представники проукраїнських життєвих поглядів, прибічники українського вибору, є стійкі прибічники нашої української державності. І тим, хто буде ухвалювати наступне рішення саме про «розведення», було б дуже непогано, щоб вони  прислухались до думки цих людей», – зазначив Михайло Забродський.