«Європейська Солідарність» братиме участь у грудневих виборах в ОТГ і захищатиме децентралізацію, яку руйнує команда Зеленського

Місцеві організації партії «Європейська Солідарність» братимуть участь у виборах в новостворені об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 22 та 29 грудня 2019 року. Таке рішення ухвалив з’їзд партії «Європейська Солідарність».

«Децентралізація – це ключова реформа, яку розпочала команда Петра Порошенка. Вперше за всю історію незалежної України Президент не концентрував владу у своїх руках, а передав її разом з ресурсами на місця, у громади. За ці роки були утворені сотні успішних громад, де люди відчули себе господарями, реалізували величезну кількість інфраструктурних і соціальних проектів.

Зараз це все може бути знищене. Адже  ухвалений вчора державний бюджет і бюджетний кодекс фактично відбирають в органів місцевого самоврядування 150 мільярдів гривень. Це робиться для того, щоб примусити лідерів місцевих громад знову, як це було до 2014-го року, приїжджати до Києва і просити гроші на елементарні місцеві потреби.

«Європейська Солідарність» категорично заперечує проти такого свавілля влади і буде захищати і децентралізацію, і права місцевих громад», – заявив керівник Cекретаріату партії, народний депутат Максим Саврасов.