Петро Порошенко терміново повернувся в Україну з міжнародної поїздки: Залякати мене не вдасться

Справи, які масово продукує ДБР проти п’ятого Президента України, є політичним замовленням колишньої команди Януковича. Про це Петро Порошенко заявив під час включення просто зі столичного  аеропорту «Бориспіль», куди він терміново повернувся, скасувавши низку міжнародних зустрічей у Туреччині.

«Щойно я почув феєричну дурість, яку оприлюднив агонізуючий голова Державного бюро розслідувань. Оскільки я знаходився з візитом до Турецької республіки, вимушений був скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну», – розповів він.

«Повернутися, щоб продемонструвати, що вони нікого не залякають і нічого у них не вийде», – заявив Петро Порошенко.

П’ятий президент України також додав, що повернувся для того, щоб чітко наголосити, що ця справа юридично недолуга не тільки для фахових юристів, а й для студента-першокурсника. «Це справа, з якої «кури сміються», – сказав він.

«Бо звинувачувати п’ятого Президента України у захоплені державної влади… Може, вони мають на увазі часи Януковича? І пан Труба разом з паном Портновим вирішив позахищати Януковича?», – зауважив Петро Порошенко.

Політик підкреслив, що був обраний законним шляхом на вільних і прозорих виборах, результати яких були визнані світом. «Я хочу наголосити, що я був обраний в результаті всенародних виборів, які були визнані зразковими», – зауважив він. Попри те, що протягом президентства Порошенку доводилося вирішувати найскладніші питання, він жодного разу не порушував українське законодавство.

«Хто в тому зацікавлений? Звичайно, що пан Труба є лише виконавцем. Замовником є колишня команда Януковича, яка дуже часто з’являється зараз не тільки у своїх telegram-каналах, а й в органах влади».

«Але важливо знайти замовників і організаторів цієї провокації», – сказав Петро Порошенко.

«Мета її – залякати нашу команду. Мета її – зупинити нашу боротьбу за європейське та євроатлантичне майбутнє України», – зауважив він.

«Я хочу наголосити – нічого у вас не вийде», – підкреслив п’ятий Президент України.