Микола Величкович: активна частина суспільства Має об’єднатись і не дати «слугам» внести капітулянтські норми у закон

Суспільство наразі не розуміє, з якими намірами президент Зеленський вирушає на Нормандську зустріч і як він собі уявляє захист національних інтересів. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат України з фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович.

«Зеленський хоче зустрітися з Путіним. Яким буде порядок денний на тій зустрічі? Що будуть обговорювати? Які питання? Обмін полоненими? Але ми вже бачимо, як Росія начебто звільнила наших моряків, але справи проти них продовжуються», – зазначив Величкович.

«Президент не знає, про що говорити. Для нього важливий сам факт – зустрітися. І в цьому є найбільший ризик», – переконаний народний депутат.

«Для України важливо, щоб людина, яка буде зустрічатися від імені держави з Путіним, могла жорстко ставити питання», – наголосив Микола Величкович.

Він звернув увагу на те, що після приходу до влади Зеленського в Україні активізувались реваншистські елементи, які дедалі вільніше почуваються і починають ініціювати перегляд здобутків Революції Гідності.

«Вчора було дуже показово, коли в річницю Майдану проводили допит як свідка Андрія Парубія, який був комендантом Майдану. Де адвокати «беркутів» своїми запитаннями намагались показати, що самі протестувальники, які вийшли захищати європейські цінності, начебто винні в тому, що їх били, а потім розстріляли», – застерігає Микола Величкович.

«В нас попереду зустріч в Нормандському форматі. Має бути до Нового року ухвалений закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. І від усього суспільства буде залежати, щоб ті «слуги народу», які не думають про Україну в українському форматі, відчули вплив суспільства», – переконаний Величкович.

«Ми будемо звертатися до активної частини суспільства, щоб люди не дали капітулянтські речі внести в закон», – заявив народний депутат.